Iran white Cement , Iranian white cement, Cement of Iran, Iran cement benvid white cement co سیمان سفید ایران سیمان ایران
 

 

 • ویدیو سیمکا پلاست
  ویدیو سیمکا پلاست

 • اجرای ملات رنگی نما توسط سیمان سفید بنوید در پروژه 1500 واحدی الغدیر کربلا - عراق
  اجرای ملات رنگی نما توسط سیمان سفید بنوید در پروژه 1500 واحدی الغدیر کربلا - عراق

 • سیمکا
  سیمکا

 • شرکت سیمان سفید بنوید
  شرکت سیمان سفید بنوید یکی از 5 واحد تولیدی سیمان سفید در کشور می باشد.

 • کارخانه
  کارخانه

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت

 

درباره ما
درباره ما
درباره شرکت سیمان سفید بنوید
شرکت سیمان سفید بنوید یکی از هفت شرکت تولید کننده سیمان سفید در ایران می باشد.
 ١٦:٢٥ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
محصولات
محصولات
محصولات شرکت
شركت سيمان سفيد بنويد همواره بر اين اعتقاد است كه مشتري مداري اصلي ترين هدف در هر روند اقتصادي مي باشد.
 ١٦:٣٥ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
ملات رنگی

ملات رنگي آماده

اين محصول نوعي ملات اندودکاري پايه سيماني براي نماهاي داخلي و بيروني مي باشد که بصورت آماده عرضه مي گردد و نياز به هيچگونه افزودني ديگري بجز آب ندارد. اين ملات متشکل از سيمان رنگي بنويد، مواد پرکننده و افزودني هاي ويژه اي است که يکنـواختي و دوام رنگ، جلوگيـري از شـوره و چسبندگي فوق العاده به لايه زيرين را تأمين مي نمايند.

کاربرد: 

اين محصـول پس از مخلوط شدن با آب معمولي، تـرجيحاً بصورت تگري و به عنوان پوشش نهايي نماي ساختمان ها، ديوارهاي محوطه، بدنه و سقف پارکينگ ها، سقف و بدنه مجموعه هاي ورزشي علي الخصوص سقف استخرها و فضاهاي مرطوب، بدنه پل ها و سازه هاي بتني شهري و جداول خياباني کاربرد دارد. هر نوع اختلاط اين محصول با مواد ديگر از جمله پودر سنگ و يا حتي اختلاط دو رنگ بصورت ملات خشک يا تر باعث تغيير مشخصات اوليه گرديده و ممنوع مي باشد. 

اين محصول پس از اجرا مانند هر کار سيماني ديگر نياز به چندين نوبت آبدهي دارد تا به تدريج سختي خود را بدست آورد. استفاده از رزين مخصوص کيورينگ براي کوتاه کردن مدت آن (رطوبت دهي) صرفاً طبق دستورالعمل موجود مجاز مي باشد و به هيچ وجه الزامي نيست.

 

نوع ضد آب اين ملات مناسب آب و هواي مرطوب و بصورت تک جزئي در رنگ هاي مختلف عرضه مي گردد. اين ملات پس از مصرف ظرف مدت 3 تا 5 ساعت سخت و پس از حداکثر دو هفته و طي دوره کيورينگ کاملاً ضد آب مي شود، لذا براي اجراي نماهاي رنگي در مناطق مرطوب و داراي بارندگي، استفاده از اين نوع ملات توصيه مي گردد.

تنوع رنگ :

انواع ملات رنگي در حال حاضر در هشت رنگ اصلي شامل: سفيد (WH00)، آبي (BL10 )، زرد (YE20)، قـرمـز(RE30)، سبــز(GR40)، قهــوه اي (BR50)، نــارنجـي(OR60) و مشکي(BK70) مي باشد که بجز سفيد هر يک از آنها داراي هفت طيف رنگي (از شماره 1 الي 7) بوده و مجموعاً 56 رنگ را شامل مي گردد. 

در عين حال اين شرکت آمادگي دارد رنگ هاي خارج از طيف مذکور را بنا به درخواست و سفارش مشتري توليد و عرضه نمايد. جهت مشاهده عيني و آشنايي با ساير رنگ هاي سفارشي ملات رنگي آماده اینجا را کلیک نمایید.

هم اکنون بخش تحقيق و توسعه واحد سيمان رنگي بنويد موفق به توليد و عرضه ملات هاي رنگي جديد همچون طلايي، نقره اي، فيروزه، زرد کروم، آبي اولترامارین و سبز شده است که ضمن دارا بودن ويژگي هاي ملات سيماني، نقش عمده اي در اجراي نماهاي دکوراتيو داخلي را در پروژه هاي مختلف ساختماني ايفا مي نمايند.

ويژگي ها:

-  قابليت چسبندگي فوق العاده به سطوح سيماني، سفالي و بتني با دوام طولاني مدت همپاي عمر ساختمان.

-  يکنواختي، شفافيت و پخشايش يکسان رنگ در تمام سطوح اجرا شده.

-  بدون ترک خوردگي و پوسته شدن پس از اتمام دوره کيورينگ.

-  ثبات رنگ و مقاومت فوق العاده در مقابل تابش آفتاب حداقل به مدت 5 سال.

-  توجيه اقتصادي بسيار مناسب و قابل رقابت با ساير انواع مصالح نما با عنايت به تمام ويژگيهاي آن.

-  سهولت و سرعت بسيار بالاي اجراي آن ( به ميزان 100 تا 250 متر مربع در روز) .

-  مطابقت با ضوابط جديد بلند مرتبه سازي در زمينه سبک سازي ساختمان و پرهيز از مصالح جدا شونده در نما.

-  قابليت توليد رنگهاي ويژه مانند متاليک و طلايي به سفارش مشتري.

-  آب گريز و غبارگريز شدن نماي ساختمان پس از اتمام دوره کيورينگ.   

نحوه و مدت نگهداري:

بطورکلي انباره ملات رنگي مانند ساير محصولات سيمانی مي باشد و نبايد بيش از 5 کيسه آن بر روي هم چيده شود. نگهداري ملات رنگي چه در کيسه هاي کوچک و چه در جامبوبگ حتماً بايد در فضاي سرپوشيده و کاملاً خشک و عاري از هر گونه رطوبت صورت گيرد. مقادير انبار شده ملات رنگي حداکثر تا قبل از 4 ماه بايد مصرف شوند. (مناطق خشک)

دستورالعمل ساخت و مصرف ملات رنگی پایه سیمانی بنوید بصورت پاشش    

از آنجا که این ملات بصورت آماده و خشک عرضه می گردد،در هنگام ساخت فقط آب به آن اضافه می گردد.آب مصرفی برای این ملات باید عاری از هر گونه آلودگی (مخصوصاً نمک) و کاملاً شفاف باشد.برای ساخت آن یک پیمانه از ملات خشک با یک پیمانه آب مخلوط و کاملاً بهم زده تا مخلوط یکنواختی بدست آید لازم است این مخلوط قبل از مصرف 3 دقیقه به حال خود رها شود.با این مخلوط پاشش دست اول روی نما را با پیستوله بادی یا تگری پاش دستی انجام دهید.برای اجرای دست دوم یک پیمانه از ملات خشک را با نصف پیمانه آب مخلوط کرده و کاملاً بهم زده شود.این مخلوط نیز قبل از مصرف باید3دقیقه به حال خود رها شود.پس از ساخت هر مقدار ملات و گذشت زمان بیش از 20 دقیقه (شروع گیرش اولیه)افزودن آب مجدد برای تغییر غلظت ملات اکیداً ممنوع بوده و مازاد ملات پس از پایان هر دوره کاری باید دور ریخته شود.لذا توجه به تنظیم حجم ملات ساخته شده برای محدوده مدت کاری ضروری می باشد.مرطوب نگه داشتن سطح کار اجراء شده (کیورینگ)مانند هر ملات سیمانی دیگر تا چندین روز،در سخت شدن ملات و ثبات رنگ آن موثر است. 

       

جهت کاهش زمان کیورینگ،اضافه کردن مقدار معینی رزین مخصوص در هنگام ساختن ملات در مواقعی که امکان رطوبت دهی مکرر به ملات اجراء شده وجود نداشته باشد و یا سرعت خشک شدن آن برای اجرای رنگ های متنوع در کنار هم ضروری باشد امکان پذیر بوده اما اجباری نیست.این رزین صرفاً توسط شرکت بنوید عرضه و طبق دستورالعمل ذیل باید مصرف شود:                                                                                                      

برای این منظور ابتدا رزین را به نسبت 1 به 5( 1پیمانه رزین +5 پیمانه ملات)کاملاً مخلوط و سپس مازاد آنرا با       تناسبت ذکر شده در بالا آب اضافه نمائید.اضافه کردن رزین در هر دو دست اجرا ضروری است.


مشاهده گالری پروژه های ملات رنگی

سیمان رنگی
سیمان و ملات رنگی
محصول جدید
از این پس محصولات رنگی بنوید را با نام سیمکا (SIMCA) بخواهید.
 ١٢:٢٥ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرایند تولید
فرآیند تولید
فرآیند تولید سیمان سفید بنوید
مراحل تولید سیمان سفید از ابتدا تا انتها
 ١٢:٢٤ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
 
صفحه اصلی|محصولات|درباره ما|اخبار شرکت سیمان سفید بنوید|انتقاد و پیشنهاد|نقشه سایت Copyright © 2013 Benvid Group - All rights reserved. Designed by Amir babaei