سیمان سفید

بـــنـــویـــد

سیمان سفید

سیمان سفید

معادن منطقه بنوید دارای سنگ آهک با خلوص بسیار بالا می باشد. کنترل کیفی مداوم با تجهیزات بسیار مدرن آزمایشگاهی (شیمی ،فیزیک ،ایکس ری) و استفاده از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده، محصول این کارخانه را در بالاترین استانداردهای کیفی قرار داده است.معادن منطقه بنوید دارای سنگ آهک با خلوص بسیار بالا می باشد. کنترل کیفی مداوم با تجهیزات بسیار مدرن آزمایشگاهی (شیمی ،فیزیک ،ایکس ری) و استفاده از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده، محصول این کارخانه را در بالاترین استانداردهای کیفی قرار داده است.

 

شرکت سیمان سفید بنوید یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده سیمان سفید در ایران و منطقه خاورمیانه محسوب می شود. مرغوب بودن مواد اولیه موجود در معادن مجاور این کارخانه در کنار خط تولید پیشرفته و ماشین آلات مدرن آن موجب شده تا سیمان سفید تولیدی این شرکت با ظرفیت ۱۷۰ هزار تن در سال از نظر کیفیت از بالاترین استاندارد های ملی و بین المللی برخوردار باشد.

سیمان سفید

سیمان سفید تولیدی این کارخانه با سفیدی حدود ۹۰ درصد هم اکنون در کیسه های ۲۵، ۴۰ و ۵۰ کیلوگرمی و نیز به صورت جمبوبگ ( بگ پالت ) و فله در دو نوع داخلی و صادراتی تولید و عرضه می شود.

 

 

مواد اولیه و محصول نهایی در آزمایشگاه های شیمی و X-Ray شرکت سیمان سفید بنوید از مرحله انتقال مواد تا تولید محصول نهایی به صورت مستمر و مداوم توسط کارشناسان و متخصصات کنترل می شود.

 

کنترل کیفی مستمر مواد اولیه و محصول نهایی در آزمایشگاه های مدرن این شرکت موجب موفقیت شرکت سیمان سفید بنوید در اخذ گواهی نامه های ملی و استاندارد های بین المللی نظیر گواهینامه ۱۷۰۲۵ استاندارد آزمایشگاه، سیستم مدیریت کیفیت ( QMS ) و سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS ) شده است.

از ابتدای تاسیس کارخانه سیمان سفید بنوید در سال ۱۳۸۳ تاکنون هر ساله این شرکت موفق به اخذ جوایز و افتخارات متعددی به ویژه در حوزه های کیفیت، بهره وری، محیط زیست و مشتری مداری شده است.

 

گواهی نامه ها و لوح ها